Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Informacja w sprawie terminu ogłoszenia listy wniosków na realizację zadań z zakresu Przeciwdziałania Uzależnieniom Behawioralnym, dofinansowanych ze środków Funduszu Rozwiazywania Problemów Hazardowych, składanych w terminie do 4 października 2019 roku.
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Informacja w sprawie terminu ogłoszenia listy wniosków na realizację zadań z zakresu Przeciwdziałania Uzależnieniom Behawioralnym, dofinansowanych ze środków Funduszu Rozwiazywania Problemów Hazardowych, składanych w terminie do 4 października 2019 roku.

Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii uprzejmie informuje, iż lista wniosków wyłonionych  w wyniku rozstrzygnięcia konkursu z terminem ich naboru do dnia 4 października 2019 r. na realizację zadań z zakresu PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOM BEHAWIORALNYM, dofinansowywanych ze środków Funduszu Rozwiazywania Problemów Hazardowych, oczekuje na akceptację Ministra Zdrowia.

Niezwłocznie po otrzymaniu zaakceptowanej listy, informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona na stronie Krajowego Biura.

Przepraszamy za powstałe opóźnienia.

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii