Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / O Biurze / Kontakt
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii

adres:

Dereniowa 52/54

02-776 Warszawa

tel.:

(+48) (22) 641 15 01

(+48) (22) 649 66 59

e-mail:

kcpu@kcpu.gov.pl

www:

www.kbpn.gov.pl

www.parpa.pl

www.narkomania.gov.pl

 

 

Dyrektor – Piotr Jabłoński
Zastępca Dyrektora – Bogusława Bukowska
Zastępca Dyrektora – Katarzyna Łukowska
Zastępca Dyrektora – Kama Dąbrowska
Główna Księgowa – Agnieszka Klapińska

 

 

 

Sekretariat ul. Dereniowa 52/54

 

Marta Piechowska – tel.  451 057 289

marta.piechowska@kcpu.gov.pl

Małgorzata Czechowska – tel. 798 858 762

 

malgorzata.czechowska@kcpu.gov.pl

 

Sekretariat ul. Al. Jerozolimskie 155

Olga Jędrzejewska 22 2506325

Olga.jedrzejewska@kcpu.gov.pl

 

 

 

Zamawianie publikacji

Małgorzata Czechowska - tel. 798 858 762

malgorzata.czechowska@kcpu.gov.pl

 

 

 

 

Dział Badań,  Monitorowania oraz Współpracy Międzynarodowej

Kierownik

Artur Malczewski – tel. 509 571 055

artur.malczewski@kcpu.gov.pl

  

Michał Kidawa –  tel. 451 057 292

michal.kidawa@kcpugov.pl

 

Łukasz Jędruszak – tel. 451 057 302

lukasz.jedruszak@kcpu.gov.pl


Małgorzata Dalmata – tel. 451 057 311

malgorzata.dalmata@kcpu.gov.pl


Marta Zin- Sędek – tel. 451 057 312

Marta.zin.sedek@kcpu.gov.pl

 

Luiza Słodownik-Przybyłek tel. 451 057 307

Luiza.slodownik@kcpu.gov.pl

 

  

Dział Profilaktyki i Edukacji Publicznej

profilaktyka@kcpu.gov.pl

Kierownik

Bartosz Kehl -tel.  798 858 768

bartosz.kehl@kcpu.gov.pl

  

Anna Borucka – tel. 451 057 304

anna.borucka@kcpu.gov.pl

 

Sylwia Opasińska – tel. 451 057 298

sylwia.opasinska@kcpu.gov.pl

 

Anna Radomska- tel. 451 057 296

anna.radomska@kcpu.gov.pl

 

 Robert Frączek – tel. 22 2506348

Robert.fraczek@kcpu.gov.pl

 

Magdalena Borkowska – tel. 22 2506304

Magdalena.borkowska@kcpu.gov.pl

 

Katarzyna Okulicz-Kozaryn – tel. 22 2506331

Katarzyna.okulicz@kcpu.gov.pl

 

 

Dział Lecznictwa i Certyfikacji

 

Kierownik

Aneta Koczaska- Siedlecka  - tel. 798 858 729

aneta.siedlecka@kcpu.gov.pl

 

Dawid Chojecki – tel. 451 057 297

dawid.chojecki@kcpu.gov.pl

 

Grzegorz Tomczyk – tel. 451 057 294

grzegorz.tomczyk@kcpu.gov.pl

Roksana Karczewska – tel. 451 057 308

roksana.karczewska@kcpu.gov.pl

 

Krzysztof Pacholik – tel. 451 057 303

Krzysztof.pacholik@kcpu.gov.pl

 

Renata Pieczko - tel. 451 057 291

Renata.pieczko@kcpu.gov.pl

 

Agnieszka Łukaszewicz tel. 451 057 301 (certyfikacja)

Agnieszka.lukaszewicz@kcpu.gov.pl


 

Dział Przeciwdziałania Przemocy Domowej

Kierownik

Katarzyna Michalska – tel. 22 2506357

Katarzyna.michalska@kcpu.gov.pl

 

Iwona Matysiak – tel. 22 2506349

Iwona.matysiak@kcpu.gov.pl

 

Dział Programów Lokalnych
Kierownik

Dorota Jaszczak-Kuźmińska – Tel. 22 2506 372

dorota.jaszczak-kuzminska@kcpu.gov.pl

 

Barbara Olszowska – tel. 22 2506362

Barbara.olszowska@kcpu.gov.pl

 

Beata Krakowska – tel. 22 2506341

Beata.krakowska@kcpu.gov.pl

 

 

 

System Wczesnego Ostrzegania o Nowych Narkotykach

Michał Kidawa - tel. 451 057 292

michal.kidawa@kcpu.gov.pl

 Dawid Chojecki – tel. 451 057 297

dawid.chojecki@kcpu.gov.pl

 

 

Obsługa Rady ds. Przeciwdziałania Uzależnieniom

Marta Piechowska - Grzechnik -tel.  451 057 289

marta.piechowska@kcpu.gov.pl

 

 

Dział Finansowo – Księgowy

Małgorzata Kowalska-Kalmus – tel. 22 2506335

Malgorzata.kalmus@kcpu.gov.pl

Edyta Rek -

edyta.rek@kcpu.gov.pl

 

Lucyna Oleksiak – tel. 22 2506342

Lucyna.oleksiak@kcpu.gov.pl 

 

Karolina Kozłowska – tel. 22 2506346

karolina.kozlowska@kcpu.gov.pl

 

Maria Puchniarz – tel. 22 2506347

Maria.puchniarz@kcpu.gov.pl


Dział Przeciwdziałania Uzależnieniom Behawioralnym

Kierownik

Danuta Muszyńska - tel. 505 055 674

danuta.muszynska@kcpu.gov.pl

 

Bożena Bajerowska – tel. 451 057 299

bozena.bajerowska@kcpu.gov.pl

 

Weronika Plich – tel. 451 057 290

weronika.plich@kcpu.gov.pl

 

Martyna Żochowska -

martyna.zochowska@kcpu.gov.pl


Dział Nadzoru Zadań Zleconych

 Kierownik

Marta Płońska – tel. 451 057 310

Marta.plonska@kcpu.gov.pl

 

Małgorzata Krzewska – tel. 451 057 288

malgorzata.krzewska@kcpu.gov.pl

 

Beata Orzechowska – tel. 451 057 293

beata.orzechowska@kcpu.gov.pl

 

Katarzyna Telakowska – tel. 451 057 300

katarzyna.telakowska@kcpu.gov.pl

 

Ewa Kowalska – tel. 451 057 306

ewa.kowalska@kcpu.gov.pl

Ewa Kwiatkowska – tel. -

ewa.kwiatkowska@kcpu.gov.pl

 

 

Dział Administracyjny

 

Kierownik

 

Katarzyna Wasil – tel. 22 250 63 01

Katarzyna.wasil@kcpu.gov.pl

 

Dział Prawny

Anna Puchacz-Kozioł- tel. 22 2506350 

Anna.puchacz.koziol@kcpu.gov.pl

  

Magdalena Łokucijewska – tel. 22 2506366

Magdalena.lokuciejewska@kcpu.gov.pl

 

Marta Oleszczuk – tel. 22 2506355

Marta.oleszczuk@kcpu.gov.pl

 

Samodzielne Stanowisko ds. FASD

 

Jolanta Terlikowska – tel. 22 2506356

Jolanta.terlikowska@kcpu.gov.pl

 

  



 

Administrator Systemu Sieci Teleinformatycznej ul. Dereniowa 52/54

Paweł Łupina – tel. 22 641 15 01 wew. 8

pawel.lupina@kcpu.gov.pl

  

 Administrator Systemu Sieci Teleinformatycznej ul. Al. Jerozolimskie 155

 

Piotr Kalmus

piotr.kalmus@kcpu.gov.pl

 

 

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii