Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Seminarium dla realizatorów programu FreD oraz Konferencja z okazji 10-lecia programu FreD goes net w Polsce.
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Konferencja z okazji 10-lecia programu FreD goes net w Polsce oraz Seminarium dla realizatorów programu FreD.
Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Bydgoszczy zaprasza 12-13.12.2019 na Seminarium Ogólnopolskie dla realizatorów programu wczesnej interwencji FreD połączone z Międzynarodową Konferencją z okazji 10-lecia programu FreD goes net w Polsce.

>> INFORMACJE O KONFERENCJI I SYLWETKI PRELEGENTÓW <<

W styczniu 2009 roku właśnie w Bydgoszczy zostały zrealizowane pierwsze zajęcia Programu FreD goes net w Polsce i po roku pilotażu rozpoczęto jego implementację w całym kraju. Obecnie program FreD jest realizowany w ponad 100 miastach przez ponad 250 certyfikowanych realizatorów. Dlatego też warto, aby w jednym miejscu spotkali się zarówno doświadczeni i niestrudzeni od lat realizatorzy oraz ci co rozpoczynają.  Spotkanie będzie miało charakter zarówno plenarny ale głównie warsztatowy. Temat Konferencji: „Dialog Motywujący w pracy z młodzieżą wykazującą zachowania problemowe” – obejmuje prezentacje ale przede wszystkim  warsztaty prowadzone przez wieloletnich praktyków i trenerów DM z kraju i zagranicy (Niemcy, Irlandia), którzy podzielą się swoimi doświadczeniami klinicznymi i terapeutycznymi w stosowaniu DM w pracy z młodzieżą uzależnioną od różnych substancji psychoaktywnych, z objawami depresji, lęku i innymi zaburzeniami a także ich rodzicami. Dwudniowe seminarium oraz konferencja odbędzie się w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

ZAPRASZAMY REALIZATORÓW PROGRAMU FRED. Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i przesłać skan na adres e-mail: fred-seminarium@wp.pl do dnia 2 grudnia 2019. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Opłata wpisowa wynosi 90 zł i zawiera pobyt w hotelu, przerwy kawowe, obiady, śniadania, kolacje, wynajem urządzenia do odsłuchu tłumaczenia symultanicznego, certyfikat uczestnictwa. Koszty dojazdu pokrywają uczestnicy.

Seminarium jest współfinansowane ze środków Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii