Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Ogłoszenie o seminarium Candis
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Ogłoszenie o seminarium Candis
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA na specjalistyczne seminarium dla Realizatorów programu CANDIS we Wrocławiu. AKADEMIA MOTYWACJI I EUKACJI zaprasza 28-29 listopada 2019 r. do Wrocławia na specjalistyczne seminarium dla Realizatorów CANDIS organizowanym w ramach konkursu przeprowadzonego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii (Zadanie 2.4.1. pkt. 5 Narodowego Programu Zdrowia: Rozwijanie programów terapeutycznych skierowanych do problemowych użytkowników przetworów konopi i osób uzależnionych od nich).

CELE SEMINARIUM

  • doskonalenie umiejętności Realizatorów w zakresie rozwiązywania trudnych sytuacji w pracy indywidualnej z klientem;
  • rozwijanie umiejętności skutecznego i elastycznego stosowania zasad i technik DM i TPB adekwatnych do odpowiedniego etapu pracy terapeutycznej w zależności od sesji terapeutycznej z klientem;
  • uzyskanie wsparcia w zakresie rozwiązywania trudności pracy klinicznej w oparciu o szeroki wachlarz technik terapeutycznych mających zastosowanie w terapii uzależnień.

WARUNKI UDZIAŁU W SEMINARIUM

Seminarium jest skierowane wyłącznie do Realizatorów programu CANDIS. Aby dokonać zgłoszenia na seminarium należy wypełnić kartę zgłoszeniową https://amie.pl/strefa-profesjonalistow/akademia-uzaleznien/realizatorzy-programu-candis/


ORGANIZACJA SEMINARIUM

Każdy uczestnik otrzyma materiały oraz książkę o treści przydatnej do realizacji programu CANDIS i do dalszego rozwoju specjalistycznych umiejętności w pracy terapeutycznej w obszarze uzależnień.

Liczba miejsc ograniczona.

ZAKWATEROWANIE

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii pokrywa koszty związane z zakwaterowaniem w hotelu oraz wyżywieniem w trakcie seminarium Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszt dojazdu.

Dodatkowe informacje: uzaleznienia@amie.pl

Zapraszamy!
Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii