Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / VI Ogólnopolska Konferencja „Narkotyki – Narkomania. Polityka, Nauka i Praktyka. Inspiracje i Perspektywy.” - TRANSMISJA ON-LINE
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
VI Ogólnopolska Konferencja „Narkotyki – Narkomania. Polityka, Nauka i Praktyka. Inspiracje i Perspektywy.” - TRANSMISJA ON-LINE
Obrady konferencji będą transmitowane na kanale YouTube Fundacji Res Humanae.

Serdecznie zapraszamy na transmisję on-line VI Ogólnopolskiej Konferencji „Narkotyki – Narkomania. Polityka, Nauka i Praktyka. Inspiracje i Perspektywy.” organizowanej przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii i Polską Fundację Pomocy Humanitarnej „Res Humanae” w dniach 25-27 czerwca br.


Obrady konferencji będą transmitowane na kanale YouTube Fundacji Res Humanae. Poniżej linki do kolejnych dni konferencji:

Pierwszy dzień obrad (25 czerwca 2019 r.)

Drugi dzień obrad (26 czerwca 2019 r.)

Trzeci dzień obrad (27 czerwca 2019 r.)


W 2012 roku odbyła się pierwsza konferencja pod tym tytułem. Wówczas omawiając krajową politykę w obszarze przeciwdziałania narkomanii oraz bezpośrednie formy profilaktyki i terapii, skupiliśmy się przede wszystkim na możliwościach współpracy, której jakość wpływa na ich większą skuteczność.

Konferencja jest przeznaczona przede wszystkim dla przedstawicieli organizacji pozarządowych,  a także przedstawicieli instytucji centralnych, jednostek samorządu terytorialnego, placówek naukowo-badawczych.

W tym roku po raz kolejny spotka się na tym forum około stu pięćdziesięciu osób reprezentujących wszystkie podmioty zajmujące się przeciwdziałaniem narkomanii w naszym kraju.

Jest to zapewne najważniejsze wydarzenie towarzyszące Międzynarodowemu Dniu Zapobiegania Narkomanii, który obchodzony jest 26 czerwca.

PROGRAM KONFERENCJI

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii