Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / ogłoszenie o naborze szkolenie FDO
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Fundacja Dobrostanu Ogólnego zaprasza do udziału w specjalistycznym szkoleniu w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków - Wrocław

Fundacja Dobrostanu Ogólnego (www.do-fundacja.pl) serdecznie zaprasza do udziału w specjalistycznym szkoleniu w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków. Szkolenie odbywało się będzie we Wrocławiu i rozpocznie w listopadzie 2018r.

"Chcielibyśmy uczestników zaprojektowanego przez nas szkolenia nie tylko uczyć teorii, ale również przekazywać im, na czym polega ciągłość pomiędzy rozumieniem, wyjaśnianiem natury uzależnienia a stosowanymi przez nas metodami pracy terapeutycznej." (FDO)

Szkolenie realizowane przez FDO wyróżnia

  • Większa ilość godzin superwizji
  • Seminarium "Opracowanie studium przypadku"

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

I moduł szkolenia rozpoczyna się w listopadzie 2018 roku.

Specjalista Psychoterapii Uzależnień i Instruktor Terapii Uzależnień

Całe szkolenie (moduły I i II) obejmuje 487 godziny edukacyjne. Zajęcia w czasie II modułu to 397 godziny edukacyjnych. Ponieważ możliwość certyfikacji dostępna jest dla tych osób, które odbędą także staże kliniczne i superwizję, suma godzin wzrasta odpowiednio do 757 godzin edukacyjnych w przypadku obu modułów i 547 w przypadku modułu II.

STAŻE KLINICZNE

Staże kliniczne będą prowadzone zgodnie z zasadami prowadzenia stażu klinicznego przez zakłady opieki zdrowotnej, które uzyskały rekomendację Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii w ramach programu specjalistycznego szkolenia w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków.

SUPERWIZJE

W szkoleniu zwiększona została liczba godzin superwizji do 130, co obejmuje superwizję w ramach zajęć dydaktycznych i superwizję po zakończeniu teoretycznej części szkolenia.

Superwizje kliniczne będą prowadzone zgodnie z zasadami prowadzenia superwizji klinicznej przez superwizorów, którzy uzyskali rekomendację Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

MIEJSCE SZKOLENIA

Wykłady i warsztaty


Szkolenie będzie realizowane we Wrocławiu, w budynku Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT (stylowe sale, usytuowane w zabytkowym obiekcie znajdującym się w ścisłym centrum Wrocławia, około 400 metrów od dworca głównego PKP i PKS. W obrębie ok. 100-200 metrów od Domu Technika znajduje się duża baza hotelowa).

Adres NOTu: ul. Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław.

Treningi

Treningi będą realizowane w Całorocznym Domu Wakacyjnym w Gryżynie, który jest obiektem przystosowanym do prowadzenia różnego rodzaju zajęć w tym treningowych. Posiada salę kominkową, 18 miejsc noclegowych, saunę, salę do squasha, duży teren rekreacyjny.

Adres Całorocznego Domu Wakacyjnego: Gryżyna 13A, 66-630 Bytnica.

ZGŁOSZENIA

przez stronę www:

mailowo:

telefonicznie:

Magdalena Kotyza tel. 511 847 471 - poniedziałki i środy w godz. 8.00-10.00
Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii