Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Druga edycja Informatora o placówkach udzielających pomocy w zakresie uzależnień od hazardu i innych uzależnień behawioralnych.
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Druga edycja Informatora o placówkach udzielających pomocy w zakresie uzależnień od hazardu i innych uzależnień behawioralnych.
Fundacja Praesterno, na podstawie umowy z Krajowym Biurem ds. Przeciwdziałania Narkomanii, przygotowuje kolejną edycję Informatora o placówkach udzielających pomocy w zakresie uzależnień od hazardu i innych uzależnień behawioralnych. Informator zostanie wydany do końca br. roku i będzie dystrybuowany bezpłatnie.

Placówki udzielające pomocy w zakresie uzależnień od hazardu i innych uzależnień behawioralnych, które chciałyby jeszcze zostać w nim uwzględnione, prosimy o wysłanie zgłoszenia do piątku, 15 grudnia br., na adres webmaster@uzaleznienia.org.pl 

Instytucje zainteresowane otrzymaniem bezpłatnie informatora prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza dostępnego na stronie Internetowej https://www.uzaleznienia.org.pl/zamowienia.
Zamówienia można składać do 20 grudnia br.

Bliższe informacje na stronie internetowej:  http://www.praesterno.pl/programy-biezace/aktualizacja-informatora-o-placowkach-udzielajacych-pomocy/

Wydanie i kolportaż Informatora o placówkach udzielających pomocy w zakresie uzależnień od hazardu i innych uzależnień behawioralnych  są współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia i środków własnych Fundacji Praesterno.

 

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii