Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Komunikat w sprawie Otwartego konkursu na realizację zadań Krajowego Programu Przeciwdziałania Narkomanii określonych w rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020, finansowanych ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, z terminem naboru wniosków do 1 września 2017 r.
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Komunikat w sprawie Otwartego konkursu na realizację zadań, finansowanych ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, z terminem naboru wniosków do 1 września 2017 r.

Szanowni Państwo,

w związku z wieloma pytaniami kierowanymi do Krajowego Biura, uprzejmie informujemy, że konkurs dla podmiotów spoza sektora finansów publicznych (w tym organizacji pozarządowych) na realizację w 2018 roku zadań z zakresu przeciwdziałania narkomanii, w tym, m.in. profilaktyka selektywna i wskazująca, zostanie, jak co roku, ogłoszony przez Biuro we wrześniu br.

Jednocześnie zwracamy uwagę, że zadania z zakresu przeciwdziałania narkomanii już ujęte w konkursie ogłoszonym w dniu 2 sierpnia br. i finansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych nie będą przedmiotem konkursu ogłoszonego we wrześniu br.

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii