Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Nowa odsłona strony internetowej i serwisu www.programyrekomendowane.pl
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Nowa odsłona strony internetowej i serwisu www.programyrekomendowane.pl
Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii uprzejmie informuje, że dnia 8.07.2016 r. uruchomiony został interaktywny serwis promujący programy profilaktyczne oparte na podstawach naukowych, o sprawdzonej skuteczności www.programyrekomendowane.pl

Celem strony jest upowszechnianie programów profilaktycznych opartych na naukowych podstawach i sprawdzonej skuteczności. Prezentowane treści adresowane są do specjalistów zajmujący się profilaktyką zachowań ryzykownych i uzależnień dzieci, młodzieży i młodych dorosłych.

Na stronie znajdą Państwo m.in. informacje na temat systemu rekomendacji, bazę programów profilaktycznych, standardy profilaktyki, materiały profilaktyczne i edukacyjne oraz uzyskają możliwość przesłania programu do weryfikacji drogą elektroniczną.

Zachęcamy Państwa do upowszechniania informacji o serwisie w swoich środowiskach, na swoich stronach internetowych oraz profilach portali społecznościowych.

http://programyrekomendowane.pl/

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii