Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Internetowa transmisja z konferencji "Programy rekomendowane – szansa czy bariera profilaktyki uzależnień?"
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Internetowa transmisja z konferencji "Programy rekomendowane – szansa czy bariera profilaktyki uzależnień?"
Fundacja Praesterno i Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii serdecznie zapraszają do obejrzenia w Internecie przebiegu konferencji "Programy rekomendowane – szansa czy bariera profilaktyki uzależnień?".

Konferencja odbędzie się w dniach 29 lutego - 1 marca i będzie transmitowana za pośrednictwem Internetu w czasie rzeczywistym: 29 lutego w godzinach 14:00 – 18:00 i 1 marca w godzinach 9:00 - 13:00.

Transmisja będzie dostępna na stronie www.transmisjeonline.pl/Profnet.

Celem konferencji jest przedstawienie efektywnych programów profilaktycznych realizowanych w Polsce, systemu i procedur rekomendacji programów z zakresu profilaktyki uzależnień i promocji zdrowia, ewaluacji i kryteriów oceny skuteczności programów, systemu szkolenia kadry profilaktycznej. Dyskutowane będą najważniejsze problemy profilaktyki uzależnień, skonfrontowane zostaną opinie przedstawicieli samorządów oraz organizacji pozarządowych.

Konferencja jest realizowana w ramach projektu "PROFNET. Wsparcie organizacji pozarządowych prowadzących profilaktykę uzależnień" współfinansowanego z Funduszy EOG, w ramach programu Obywatele dla Demokracji oraz z funduszy własnych Fundacji Praesterno.

Program konferencji jest dostępny na stronie www.profnet.org.pl/konferencja.

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii