Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / debata Profnet Kraków
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Zapraszamy na debatę na temat profilaktyki. Kraków 4 grudnia 2015
Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Fundacja Praesterno, serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji samorządowych na debatę dotyczącą profilaktyki uzależnień organizowaną w ramach programu Profnet. Wsparcie organizacji pozarządowych realizujących profilaktykę uzależnień. Debata odbędzie się 4 grudnia 2015 roku w Urzędzie Marszałkowskim, ul. Racławicka 56, Kraków, Sala Obrad Sejmiku, VII piętro, w godzinach 10:00 – 14:40, rejestracja od godz. 9.30. Udział jest bezpłatny. Zapisy na stronie debaty.profnet.org.pl.

Celem debaty jest identyfikacja i przedyskutowanie specyficznych dla województwa małopolskiego problemów z zakresu profilaktyki uzależnień oraz współpracy między instytucjami samorządowymi a organizacjami pozarządowymi prowadzącymi działania w tym obszarze.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli instytucji samorządowych oraz organizacji pozarządowych prowadzących profilaktykę uzależnień.

W trakcie debaty przedstawiona zostanie skala problemu używania substancji psychoaktywnych w województwie małopolskim na tle sytuacji w kraju. Dyskusji poddana zostanie strategia i priorytety przeciwdziałania narkomanii w województwie małopolskim oraz zasady i kryteria organizacji konkursów na programy profilaktyczne przez małopolską administrację samorządową. Przedstawiciele samorządu terytorialnego i reprezentanci organizacji pozarządowych będą mieli możliwość podzielenia się doświadczeniami we współpracy i wspólnego zastanowienia się nad sposobami jej ulepszenia.

 Zapisy na stronie debaty.profnet.org.pl.

 

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii