Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Ewidencja specjalistów
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Ewidencja specjalistów uprawnionych do zbierania informacji na temat używania przez oskarżonego środków odurzających, substancji psychotropowych lub środków zastępczych
Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii informuje, że z końcem stycznia zakończyły się prace związane z tworzeniem pierwszej edycji ewidencji specjalistów uprawnionych do zbierania informacji na temat używania przez oskarżonego środków odurzających, substancji psychotropowych lub środków zastępczych w związku z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości, które weszło w życie 5 stycznia 2012 r.

Zgłoszenie do ewidencji przesłało 70 specjalistów, dwa wnioski zostały zweryfikowane z wynikiem negatywnym, ze względu na niespełnienie wymogów formalnych zawartych w § 3 ust. 3 w/w Rozporządzenia. Do ewidencji wpisanych zostało 68 specjalistów terapii uzależnień. Ewidencja została opublikowana na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości i znaleźć można ją pod adresem: http://ms.gov.pl/pl/dzialalnosc/przeciwdzialanie-narkomanii/

W myśl Rozporządzenia zaktualizowana o kolejne zgłoszenia lista będzie przekazywana do Ministerstwa Sprawiedliwości do końca każdego kwartału, zatem zapraszamy kolejne osoby, które są zainteresowane wpisaniem do ewidencji do przesyłania zgłoszeń do Krajowego Biura do dnia 26 marca 2012 r.

Pytania dotyczące naboru do ewidencji należy kierować na adres e-mail:  dorota.wieczorek@kbpn.gov.pl lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 22 641 15 01  w. 118.

Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie zbierania informacji na temat używania przez oskarżonego środków odurzających, substancji psychotropowych lub środków zastępczych można znaleźć tutaj lub na stronie www.kbpn.gov.pl w zakładce Prawo/Rozporządzenia.

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii