Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Minister Zdrowia rozpoczął procedurę włączania kwalifikacji rynkowej
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Minister Zdrowia rozpoczął procedurę włączania kwalifikacji rynkowych z zakresu profilaktyki do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji
Zgodnie z art. 19 ust. 1 ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji, minister właściwy zaprasza środowiska zainteresowane do zgłoszenia uwag do wniosków o włączenie kwalifikacji rynkowych do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje o możliwości przekazywania swoich uwag w odpowiednich formularzach konsultacji do dnia 19.06.2022 r. Formularze należy przesłać drogą elektroniczną na adres: kancelaria@mz.gov.pl.

 
„Prowadzenie promocji zdrowia psychicznego, profilaktyki uniwersalnej w zakresie używania substancji psychoaktywnych i zaburzeń behawioralnych”

Do pobrania:

Pismo Ministra Zdrowia

Wniosek

Formularz

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


"Prowadzenie selektywnej i wskazującej profilaktyki w zakresie używania substancji psychoaktywnych i zaburzeń behawioralnych oraz minimalizowania problemów związanych z tymi zachowaniami"

Do pobrania:

Pismo Ministra Zdrowia

Wniosek

Formularz

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii