Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Zaproszenie do udziału w programie szkoleniowym dla partyworkerów
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Zaproszenie do udziału w programie szkoleniowym dla partyworkerów
Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii wraz z Towarzystwem Nowa Kuźnia zapraszają do udziału w szkoleniu: „Partyworking – teoria, praktyka”.

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii wraz z Towarzystwem Nowa Kuźnia zapraszają do udziału w szkoleniu: Partyworking – teoria, praktyka”.

Celem szkolenia jest zwiększenie kompetencji osób mających doświadczenie w pracy partyworkerskiej oraz przygotowanie do tego typu pracy kandydatów na partyworkerów.

Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia, w ramach konkursu przeprowadzonego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy osoby które mają doświadczenie w pracy partyworkerskiej oraz te które nie posiadają doświadczeń w partyworkingu ale planują podjęcie takiej pracy.

Szkolenie odbędzie się w okresie od października do grudnia 2021 roku w formie czterech trzydniowych spotkań.

Koszt przeprowadzenia szkolenia jest pokrywany przez organizatora. Organizator zapewnia noclegi oraz całodzienne wyżywienie w trakcie trwania szkolenia. Uczestnicy otrzymają również komplet materiałów szkoleniowych.

Szczegółowe informacje, m.in. terminy, miejsce szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej projektu:

http://www.nowakuznia.org/party.html

Dodatkowych informacji nt. szkolenia i rekrutacji udziela p. Ireneusz Siudem:

  • telefonicznie pod numerem 602 79 63 68
  • e-mail: poczta@isiudem.pl

 

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii