Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Spot Antynarkotykowy Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii – najlepszy w Polsce w 2010 roku!
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
800 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Spot Antynarkotykowy Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii – najlepszy w Polsce w 2010 roku!
SPOTERS AWARDS to jedyny w Polsce plebiscyt na najbardziej lubiane przez młodzież reklamy telewizyjne, organizowany przez MTV Networks Polska i AtMedia przy współpracy Interaktywnego Instytutu Badań Rynkowych. Do trzeciej edycji konkursu mogły być zgłoszone wszystkie spoty, które miały swoją emisję od października 2009 roku do września 2010 roku.

art_bannerSpośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń widzowie wyłaniają pięć najlepszych spotów w każdej z sześciu konkursowych kategorii: Cuda techniki, Drogeria, Pięć smaków, Rozmaitości, W zasięgu i Ważna sprawa.

Na tegoroczną edycję konkursu SPOTERS 2010 wpłynęła rekordowa liczba 140 zgłoszeń – to większość reklam audiowizualnych w Polsce!. Spośród wszystkich młodzież nominowała i wybrała swoje ulubione reklamy.

Mamy przyjemność i zaszczyt poinformować, iż spośród wszystkich zgłoszonych spotów społecznych w kategorii WAŻNA SPRAWA wygrał spot Krajowego Biura. ds. Przeciwdziałania Narkomanii emitowany w ramach kampanii 2010 „Brałeś? Nie jedź! Po alkoholu i narkotykach rozum wysiada!”.

Nagrodę za najlepszy spot społeczny dedykujemy wszystkim twórcom i osobom zaangażowanym w projekt Kampanii zarówno na poziomie ogólnopolskim, jak i lokalnym – bo przeciwdziałanie zjawisku używania środków psychoaktywnych wśród młodzieży to WAŻNA SPRAWA!

Piotr Jabłoński

Dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii


   nominacje kamp_2010

 

        

 

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii